Warning: Creating default object from empty value in /home/polbor2c/public_html/system/class/class.cms.php on line 163
O firmie - PolBór-2 - Domki drewniane, galanteria ogrodowa, domki ogrodowe, domki letniskowe, domki szkieletowe, domy z drewna, drewniane domy, domy drewniane, Słupsk. Koszalin, Gdańsk, Bydgoszcz, Gorzów Wielkopolski, Szczecin ,Piła

o firmie, domki drewniane, galanteria ogrodowa, domki ogrodowe, domki letniskowe, domki szkieletowe, inne, domy z drewna, drewniane domy, domy drewniane, Słupsk. Koszalin, Gdańsk, Bydgoszcz, Gorzów Wielkopolski, Szczecin ,Piła

Strona główna
Losowe zdjęcie

O firmie

Polbór 2 jest firmą produkującą domy drewniane. Naszą działalność rozpoczęliśmy w
1992 roku oferując zaledwie kilka produktów. Dziś jesteśmy dużym producentem domów
drewnianych obecnym nie tylko na rynku polskim, ale również europejskim.

W naszej ofercie każdy może znaleźć coś dla siebie, począwszy od małej galanterii ogrodowej i domków ogrodowych poprzez domy rekreacyjne do domów całorocznych. Oprócz naszych projektów, które możemy dopasować do Państwa potrzeb i wymagań zmieniając wielkości domu i układ pomieszczeń, realizujemy również indywidualne zamówienia klientów.

Materiałem używanym w naszej produkcji jest wyłącznie drewno lite przede wszystkim sosnowe pochodzące z polskich lasów.

Proces produkcyjny zaczynamy od dłużycy, przywiezionej z lasu, która później poddana jest dalszej obróbce, w wyniku, czego otrzymujemy wszystkie niezbędne elementy potrzebne do produkcji naszych wyrobów. A to pozwala nam na wyprodukowanie całego domku.

Naszym najważniejszym celem jest sprostanie wygórowanym oczekiwaniom klientów to, dlatego stawiamy na jakość naszych produktów!

Ceny podane na stronie są cenami netto

Strona polbor2.com.pl używa ciasteczek (cookies) umożliwiających właściwe jej działanie. Dowiedz się więcej »